Uwaga Mija kolejny termin składania wniosków w planowaniu Terenu

Witamy Państwa i ponownie informujemy iż miało miejsce kolejne wyłożenie planu zagospodarowania przestrzennego terenów na których znajdują się nasze Ogrody. Niestety ze względu zbyt późnego dostarczenia pism ze strony Biura Planowania Przestrzennego  w Gdyni nie udało nam się uczestniczyć co uważamy za celowe działanie tej jednostki budżetowej Urzędu miasta, ograniczające możliwości uczestnictwa nas jak i też Państwa w kolejnych wyłożeniach planów.

Ponieważ 10.03.2017r ( Piątek )  mija termin na składanie wniosków które można składać zarówno listownie jak i osobiście z naszej strony podtrzymujemy sugestie dotyczące poprzednich propozycji wniosków i uwag z  artykułu :

Link do poprzedniego artykułu – kliknij na ten napis aby się przenieść

Pozostaje nam tylko ubolewać nad faktem iż w ten sposób podchodzi się do nas jako do osób, które zajmują prawie 70 % planowanego terenu ….

A zatem śpieszmy się z wystosowywaniem wniosków i uwag aby zdążyć  do końca 10.03.2017r .

Wszelkie informacje umieszczone są w poprzednim artykule do którego  zapraszamy, a link do niego  znajduje się powyżej.

Pozdrawiamy
Zarząd R.O.D. „Kaszubskie”

 

4 komentarze do “Uwaga Mija kolejny termin składania wniosków w planowaniu Terenu”

 1. Szanowny Pani e Kazimierzu
  Gospodarz dostępny jest na naszym ogrodzie w sezonie do miesiąca Listopada, a następnie wraca z obsługą Ogrodu dopiero w marcu. Pana zgłoszenie zostało już dawno odnotowane do realizacji i zgodnie z listą zleceń do realizacji będzie w swoim czasie zrealizowane. Odpowiadając na Pana Pytanie, Każdy nowy zamek zamykany jest na jednokrotne przekręcenie zamka wkładki, co związane jest z charakterystyką techniczną tych zamków. Furtka o której Pan wspomina zostanie wzbogacona o zwieńczenie górnego wieńca łączącego oba słupki co będzie w przyszłości zapobiegało możliwości rozbiegnięcia się, czy też jak Pan to określił rozprężenia termicznego materiału. Zostanie też przerobiony zaczep języka i sztaby aby były bardziej dopasowane. Furtka ta była realizowana jako jedna z ostatnich i nie wszystkie prace udało się dokończyć ze względu na aurę i brak dostępności wykonawcy, czyli naszego Gospodarza Ogrodu.
  Co do sąsiednich furtek to nie jeśli nie są one pomalowane ciemno-zielonym kolorem jak wspomniana przez Pana wcześniej furtka, to realizacja wymiany zamków jeszcze w ich przypadku nie odbyła się. Stąd brak możliwości otwarcia wspólnym kluczem. O sposobie oznaczenia zrealizowanych napraw furtek pisaliśmy wcześniej prezentując też przykładowe zdjęcia.
  Pozdrawiamy
  Zarząd R.O.D. „Kaszubskie”

 2. W zimie przy temperaturach ujemnych furtka do działek 346-355 nie dała się zamknąć za zaczep klamki ani na klucz. Każda osoba mogła wchodzić na teren ogrodu. Problem był już zgłaszany do Zarządu. Bez skutku…
  Wiadomo że zmiana temperatury powoduje kurczenie, lub powiększanie przedmiotów. Zamek na klucz pracuje tylko przy jednym obrocie. Dlaczego nie daje się dwukrotnie przykręcać ?
  Sąsiedniej furtki tym samym kluczem nie daje się otworzyć ?

 3. Tak zgadza się wpis został poprawiony
  Zarząd „Kaszubskie”

 4. Z pisma, które Biuro Planowania Przestrzennego wystosowało do mnie wynika, że ostateczny termin składania uwag do niby poprawionego planu zagospodarowania przestrzennego mija nie 24.02.2017 a 10.03.2017

Możliwość komentowania jest wyłączona.