2015.09.07 Newsletter – ruszamy z pełną informacją

Miło mi Państwa powiadomić, iż począwszy  od dnia dzisiejszego osoby które wyraziły zgodę na informowanie Państwa drogą e-mail o  sprawach  R.O.D. „Kaszubskie” zostały dopisane automatycznie do  naszego  Newslettera. Miło mi  Państwa powitać wśród odbiorców naszych informacji na naszej  stronie www. Malpa_e-mail3d

Mamy nadzieję, iż ta forma przekazu,  z której już dzisiaj  korzysta kilkadziesiąt osób przyczyni  się do  lepszego kontaktu zarówno  Zarządu  z Państwem,  jak i Państwa z Zarządem, jak i bedzie stale rosła w siłę przekazu oczywiście 😉 .

Informacje, które prezentujemy na naszej  stronie są odzwierciedleniem życia i  zmian, na lepsze w naszym ogrodzie, a dzięki Państwa współpracy, zmiany mogą być kierowane zgodnie z Państwa światopoglądem i  wyobrażeniem naszego  wspólnego Ogrodu, jako  całości.

Pozdrawiamy i witamy
Zarząd R.O.D. „Kaszubskie”

Ps.

Każdy nowy  wpis na naszej  stronie będzie ukazywał się u  Państwa na e-mailu, jako informacja o jego umieszczeniu w podobnej  formie jak ten, który otrzymują Państwo  dzisiaj.

Dla osób chętnych otrzymywania informacji o zmianach na naszym ogrodzie, a nie będących  dotychczas naszymi działkowcami, którzy podali  swoje adresy e-mail, zapraszamy do zakładki „Newsletter” i  dodania się do  niego.
Osoby będące działkowcami, a posiadające adresy e-mail zapraszamy  do  wypełnienia kwestionariusza kontaktowego  w Biurze Zarządu R.O.D. „Kaszubskie”, do czego gorąco zapraszamy.