Nowy system Kluczy i zamków na Terenie R.O.D. „Kaszubskie”

Pragniemy Państwa poinformować, iż w najbliższym czasie wdrożony zostanie proces wymiany zamków i wkładek w głównych furtkach Ogrodu.
Klucz_Patentowy_z_wkladka
Zamki będą pracowały w systemie jednego klucza, czyli posiadając jeden klucz będą Państwo mogli otwierać wszystkie główne furtki Ogrodu.

Klucze są zabezpieczone przed kopiowaniem, tak aby ograniczyć dostęp do ogrodu niepowołanym osobom z zewnątrz.
Furtki / Bramki objęte pracami wymiany będą też zabezpieczane farba Hamerrite w kolorze ciemnej zieleni, co pozwoli Państwu również śledzenie postępu naszych prac.

image

Od dnia 2015.09.05 zapraszamy do odbioru klucza przyporządkowanego do Państwa działki w biurze Zarządu i godzinach jego pracy. Zarząd gwarantuje nieodpłatny odbiór jednej sztuki klucza na jedną działkę. Odebrać klucz może tylko i wyłącznie członek ogrodu będący głównym dzierżawca. Nie respektowane są upoważnienia. Podczas odbioru klucza można zamówić w zarządzie dodatkowe klucze odpłatnie (5 zł / szt) w nieprzekraczającej liczbie 3 sztuk na działkę. Działkowcy zbywający działkę zobowiązani będą do rozliczenia się z każdego pobranego klucza, nawet tych które zakupili, ze względów na bezpieczeństwo ogrodu.

Uspokajając Państwa akcja wydawania kluczy wyprzedza akcję wymiany wkładek  i  zamków, tak aby mogli Państwo najpierw zabezpieczyć się w nowe klucze, a dopiero po tym fakcie będziemy wymieniać zamki i wkładki. W furtkach w których były wkładki patentowe, w okresie przejściowym będą działały nadal stare wkładki. dopiero po wywieszeniu informacji na danej  furtce/bramce, nastąpi ich wymiana.

Pozdrawiamy
Zarząd R.O.D. „Kaszubskie”