2016.10.20 Pomiary geodezyjne na terenie R.O.D.

pomiary_geodezyjne

W najbliższych  dniach  na terenie R.O.D. „Kaszubskie” pojawia się osoby  dokonujące pomiarów geodezyjnych związanych  z wytyczaniem granic działek geodezyjnych wzdłuż rzeki Kaczej.

Bardzo prosimy  Państwa o  udostępnienie wejścia i  swobodnej  możliwości  dokonaniu pomiarów nawet jeśli panowie mieliby  wkraczać na tereny Państwa działek. Obiecali  nie niszczyć nic i być bardzo  ostrożnymi w przypadku  konieczności  wejścia  na teren R.O.D. .

Panowie Ci  maja zgodę na wstęp na całą powierzchnię terenu  R.O.D. zarówno  z Okręgowego  Zarządu  P.Z.D. w Gdańsku jak i  Zarządu  R.O.D. „Kaszubskie” . Całość prac nadzorowana jest przez obie instytucje.

Prace mają związek  z wstępnymi przygotowaniami  do określenia granic ogrodu  na tym terenie.

Pozdrawiamy 
Zarząd R.O.D. „Kaszubskie”

2 komentarze do “2016.10.20 Pomiary geodezyjne na terenie R.O.D.”

 1. W związku z informcją, o wejsciu na teren ROD „Kaszubskie” osób, które maja dokanać pomiarow geodezyjnych, uprzejmie zapytuję, czy to są uprawnieni geodeci z certyfikatem ?
  Również proszę o informację, czy ogrodzenie ROD „Kaszubskie” od korony rzeki Kaczej, będzie przebiegało w odległości 1,5 metra (zgodnie z ustawą), czy zgodnie z sugestiami Zarządu w odległości 4 metrów, czy jeszcze inaczej, po uwzględnieniu sugestii radnych, że odcinek wzdluż rzeki Kaczej bębie przeznaczony na rekreację. Pozdrawiam Barbara Żygenda

 2. Witamy
  Cały czas mowa jest tylko i wyłącznie o wyznaczeniu granic zgodnie z granicami posiadanych działek geodezyjnych przez ROD
  Inna wersja w ogóle nie wchodziła nigdy w grę za rządów tego Zarządu.
  Podrawiamy
  Zarząd R.O.D „Kaszubskie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 3 = 3