2016.08.20 Przywrócenie komunikacji telefonicznej w Biurze Zarządu

Dzwoniacy_TelefonMiło jest nam poinformować Państwa, iż od soboty ( t.j.  20.08.2016r. ) znów jest możliwe bezpośrednie dodzwonienie się do naszego  Biura Zarządu.

W tym celu  została zakupiona nowa „bramka SIP” służąca do  komunikacji poprzez łącze internetowe, oraz nowe aparaty telefoniczne. Przypominamy iż ich poprzednicy ulegli  awarii i zwarciom podczas powodzi , gdzie biuro zalane było do ok 40 cm wody i mułu.

Nowy zakupiony sprzęt przechowywany będzie od teraz w górnych  częściach biura, aby  w przypadku  kolejnych powodzi nie uległy one znów zwarciom i  zalaniom. Mamy oczywiście nadzieję iż włodarze miasta odpowiednio zadbają o  stan wody i odprowadzeń opadów na tyle skutecznie, aby nie miało to już więcej  miejsca.

Przypominamy też iż telefon z możliwością dodzwonienia się bezpośrednio dostępny jest w godzinach pracy biura, a poza tym okresem mogą Państwo pozostawiać na nim nagrane wiadomości  w formie zgłoszeń awaryjnych, które o z kolei  docierają do nas w formie wiadomości e-mail odczytywanych  w dowolnym miejscu i od dowolnej porze. Wielu z działkowców mogło się już o tym przekonać podczas okresu awarii, gdy to oddzwanialiśmy do Państwa reagując właśnie na pozostawione nagrania.

Pozdrawiamy
Zarząd R.O.D. „Kaszubskie”

2 komentarze do “2016.08.20 Przywrócenie komunikacji telefonicznej w Biurze Zarządu”

  1. Zapraszam do prac w Zarządzie tak aktywnie znającego się na rzeczy zarządzania i ekonomii działkowca, my się krytyki nie boimy, ale w ślad za nią idą czyny, u Pana/Pani tylko i wyłącznie słowa i pomówienia bez sprawdzenia szczegółów sprawy. Nie zauważyliśmy zapewne Pana / Pani „Jana” jak domniemam po wpisanym e-mailu jako kandydata do pracy w Zarządzie, a może kandydował Pan na gospodarza …? Chętnie Panu zapłaciłbym za pracę jako gospodarz, zapewne doceniłby Pan te niesamowite „kokosy” za które płaci Pan jedną z najniższych stawek za utrzymanie ogrodu w Trójmieście, wymagając niczym Vip, nie wiadomo czego, ale zapewne byłby Pan pierwszą osobą chętną wyłożyć pieniądze na kilkanaście – kilkudziesięciu ( bo ponad 20 już należy to tak określić ), która wyłożyłaby chętnie pieniądze z własnej kieszeni za wywóz pozostałości po powodzi. Ciekawe gdzie tak pięknie udzielający się działacz był za poprzednio panujących zarządów …? Tak samo skrzętnie wyliczał Pan finanse …? Zapraszam do naszego biura aby zweryfikował Pan swoje poglądy zanim znów napisze Pan tyle. W dziale ogłoszenia ma Pan od kilku tygodni zaproszenie do współpracy, nie chce Pan skorzystać ? Pozdrawiam Prezes Zarządu.

  2. Dziękujemy serdecznie za info , że można się dodzwonić do biura zarządu wreszcie !!!jest jakaś linia kontaktu po między prężnie działającym prezesem a działkowiczami-sukces!!!My działkowicze informujemy , że nasze uprawy mając na uwadze ciągłe zalania będziemy również starać się trzymać wysoko by nie ponieść kolejnej klęski…teraz linia upraw będzie zawieszona ok .130 cm nad ziemią.Dziękujemy zarządowi za rozległe informacje dla działkowiczów tych starszych i również młodszych jak się należy zachować po takim zalaniu, przy zachowaniu zasad snit-epidemiologicznych ,dziękujemy za wywieszenie komunikatu na bramkach o możliwości potknięcia się około 2 tyg.po zalaniu.Pomoc zarządu opiewa tylko na fakt zgłoszenia do stacji SANEPID oraz do władz nadzorujących pracę zarządu-KPINY -ŻENADA-zero działań!!! Informuję działkowiczów że był ostateczny odbiór i przegląd po remoncie ulicy Przemyskiej wraz z ogrodzeniem od miasta i prezes nie raczył się ruszyć na przegląd bramek wejściowych-nie wyraził zgody!!! gdzie nie działają wszystkie !!!gdzie widać prace gospodarza za które płacimy???za ogrodzenie będzie ok 400 zł za każdą działkę,co z pustymi i zarośniętymi działkami??? gdzie interwencja od lat???nic zero działań!!! to są KPINY!!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.