2015.12.05 Spotkanie wigilijne Gdyńskich Ogrodów Działkowych

Miło jest mi Państwu  zrecenzować  nasz udział w spotkaniu  Wigilijnym Gdyńskich  Ogrodów działkowych, które to  się odbyło dnia 2015.12.05 w Rodzinnym Ogrodzie działkowym im Mikołaja Reja w Gdyni przy ul. Zielonej. Jest to chyba największy ogród w naszym mieście liczący ponad 1 200 działek na swoim terenie. Ten duży i  bardzo dobrze zorganizowany ogród stał się w tym dniu  naszym gospodarzem, przygotowując przepiękną uroczystość.
Z ramienia naszego Ogrodu  zostali  zaproszeni  Prezes, oraz Przewodniczący  Komisji Rewizyjnej i tak też się grzecznie stawiliśmy.

_DSC7581bwn

Pięknie aczkolwiek  ze względu na nasze znikome Ogrodowe fundusze skromnie zastawiony  stół i tak  stał się chlubą tego  spotkania, za co  bardzo w imieniu  własnym jak i naszego  całego Ogrodu dziękujemy  organizatorom za włożony  wkład i pracę przy przygotowaniu tego  spotkania.

_DSC7590bwn

Spotkanie poza czysto  świątecznym charakterem i  podzieleniem się opłatkiem wraz ze złożeniem sobie na wzajem życzeń,  było też okazją do przedstawienia kilku  założeń prosto  z obrad Krajowej  Rady  P.Z.D. Stowarzyszenie, które to  przedstawił nasz przedstawiciel  z Gdyni Pan :  Leonard Lewiński.
Miło nam jest uczestniczyć w tego typu  spotkaniach gdyż jest to  zawsze więcej  okazji do wymiany różnego rodzaju spostrzeżeń, doświadczeń i rozwiązań, które można albo przenieść jako sprawdzone, albo rozważyć ich zastosowanie np w naszym Ogrodzie.

_DSC7591bwn

_DSC7582bwn

Atmosfera była wręcz iście rodzinna, a to za przyczyną tak miłego przyjęcia naszych gospodarzy za co im chwała i chluba.

Pozdrawiamy
Zarząd R.O.D. „Kaszubskie”