2016.01.31 Zmieniamy się dla Działkowców – Na lepsze :)

IMAG0215Pomimo, że trwa zima i  praktycznie jest to  martwy  sezon dla R.O.D. w biurze  Zarządu trwają prace na wielu  poziomach. Jednym z nich jest  dostosowanie biura do  potrzeb obsługi  działkowców. Dotychczasowy  układ pomieszczenia miał wiele wad w przypadku  obsługi  Państwa jako  interesantów. Postaraliśmy  się to  już częściowo  zmienić tak  aby  zarówno  praca Zarządu jak i Państwa przybycie do  biura było  miłe z każdej  strony. W skład biura  weszły  dwa biurka , które służą w tej  chwili  do  jednoczesnej  obsługi   działkowców chcących  załatwić sprawy  związane z dokumentacją i papierami ( Obsługuje Pani  Elżbieta-  Sekretarz R.O.D. ) , jak i  drugie biurko do  obsługi  finansów i  wpłat ( Pani  Zdzisława ( Jola) – Skarbnik.

IMAG0249

Dodatkowo  biuro  zostało  wyposażone w szafę katalogową służącą jednocześnie do  katalogowania akt poszczególnych  działek, jak i  zabezpieczenia tych  dokumentów we właściwy  sposób przed dostępem do nich, zgodnie z procedurami obowiązującymi  w naszym kraju. Dodatkowo  szafa ta znacznie ułatwiła pracę obu  Paniom, które już nie muszą skakać po krzesłach  wyciągając poszczególne teczki z dotychczasowej szafy , która nie spełniała funkcji  właściwej.

IMAG0251Cieszy nas fakt iż biurka które zostały  do nas dostarczone są podarunkiem Zastępcy  Prezesa R.O.D. Pana Kazimierza i  wejdą w skład naszych ruchomości  wspierając naszą pracę.

Mamy też nadzieję że wspomniane powyżej  zmiany  będą służyły przede wszystkim Państwu, usprawniając obsługę zadań które Państwo  nam powierzają.

Jest to początek  zmian planowanych  w biurze tutejszego  Zarządu i  cieszy nas fakt, iż we większości  zmiany te dokonywane są kosztem naszego  zaangażowania, a nie kosztem wydawanych pieniędzy  z ramienia budżetu ogrodu. We wspomnianych  elementach które już zostały zmienione jedynym kosztem był  zakup szafy, gdzie Zarząd podjął jednomyślną decyzję zakupu nowej  szafy, aby  po pierwsze służyła ona nam jak najdłużej, a po drugie aby  posiadała gwarancję niezawodności zamiast  zacinających  się szuflad.

Zachęcamy również naszych  działkowców do podpowiadania rzeczy lub spraw które powinny się zmieniać na lepsze.

Pozdrawiamy
Zarząd R.O.,D. „Kaszubskie”