2015.12.24 Wigilia to czas zadumy i życzeń

choinka_swiateczne

W tym niesamowitym Świątecznym i Noworocznym okresie w imieniu Zarządu R.O.D. „Kaszubskie” z tego miejsca chcieliśmy  Państwu  złożyć życzenia wszelkich  pomyślności, dobra, spokoju ducha, jak  i  w życiu  zawodowym, oraz rodzinnym, zadowolenia z dzieci, szacunku i miłości  w rodzinie, jak i wszelkiego  urodzaju w zasadzeniach, których  Państwo  dokonali, lub zamierzają dokonać na swoich  działkach, oby  plony i  zadowolenie z nich było przyczyną Państwa radości i dumy.

Życzymy też,

nie tylko Państwu  ale i  Państwa rodzinie i  znajomym, jak i  tym którzy  zawitali  na naszą stronę, aby każdy dzień był spełnieniem marzeń o idealnym świecie, w którym każdy  z nas chciałby żyć i który każdy z nas sobie kiedyś wyobrażał.

Również życzymy,

  sobie i  Państwu na wzajem, aby nasz ogród tętnił życiem jakim dotychczas nie tętnił, rozwijał się i organizował ku  zadowoleniu  Państwa i tych którzy będą go  podziwiali, dzięki pracy Państwa i  naszych rąk.

Życzymy,

też tym, którym nasz ogród dotychczas się nie podobał, aby docenili nasze starania i spojrzeli na niego inaczej, bardziej może przychylnie ? A naszym włodarzom miasta, aby  stał  się kiedyś ich chluba, którą będą się mogli pochwalić przed regionem ? Może Polską ?

Życzymy,

  aby  ten nadchodzący  rok  był dla nas wszystkim rokiem spokoju, pojednania, rozwoju, pokoju zarówno  ducha jak i  pokoju między  ludźmi niezależnie od rasy, płci, czy wyznania, jak i  politycznych podziałów, aby  nie różniły one ludzi, a łączyły we wspólnych celach  i  dążeniach do tworzenia dobra i rzeczy dobru służących.

Pragniemy też aby nadchodzący rok dał zarówno  Zarządowi, jak i działkowcom dużo wytrwałości, zrozumienia i  współpracy w tworzeniu naszej  wspólnoty działkowców, aby każda chwila spędzona na naszych  działkach była miłą chwilą wynagradzającą nasze trudy i znoje przy jej tworzeniu.

Zarząd, Komisja Rewizyjna, oraz wszystkie osoby  współpracujące z nami, za co im pięknie dziękujemy.

A.D. 2015 😀

Choinka_kolo_Altany