2015.11.04 Zamknięcie zaworów wody stało się faktem

Witamy Państwa i jednocześnie chcieliśmy przeprosić za małe opóźnienie z terminem zamknięcia wody. Niestety  ze względu na brak technicznych możliwości nie byliśmy  w stanie zamknąć zaworów dnia 31.10.2015 i  zrobiliśmy to  dopiero dnia 04.11.2015.

2015-10-11 19.02.27

A zatem zamknięcie wody  na ogrodzie R.O.D. Kaszubskie  w sezonie 2015 stało się faktem.

Przypominamy  wszystkim działkowcom o konieczności  zabezpieczenia kranów, spuszczeniu  wody  z rur, oraz o  zakazie pozostawiania niezabezpieczonych  wylotów rur po demontażu  kranów.

Wszelkie problemy i  awarie prosimy zgłaszać albo na standardowe formy kontaktu, lub  bezpośrednio do  naszego gospodarza. Kontakt  na gospodarza znajduje się na każdej tablicy informacyjnej na terenie ogrodu na laminowanych  kartach  kontaktowych  do Zarządu R.O.D. „Kaszubskie”.

Jeśli  na którejś tablicy brakuje takiej informacji to poprosimy o zgłoszenie tego  faktu, a postaramy  się jak najszybciej to  do uzupełnić. Odnotowaliśmy już pierwsze celowe akty  dewastacji  kontaktów do  Zarządu przez osoby trzecie , lub działkowców, więc prosimy Państwa o zwrócenie uwagi  na nasze tablice informacyjne, aby nie dochodziło do tego typu incydentów, lub zgłaszanie nam braku  informacji  i  wpisów na nich.

Pozdrawiamy
Zarząd R.O.D. „Kaszubskie”