2015.09.16 POGODA w R.O.D. „Kaszubskie” :)

Specjalnie dla Państwa postanowiliśmy  dodać funkcjonalny  dodatek  do Naszej  strony , a mianowicie dział określający  pogodę na terenie Gdyni. Dodatek ten znajduje się we wskazanym poniżej miejscu na stronie.
Pogoda_widok_glowny

Dodatkowo  klikając na wskazane kółkiem pole otrzymają Państwo  szczegółową prognozę pogody, która już na pewno pozwoli Państwu zaplanować prace, czy podlewania na swojej  działce.  Przykładowy  widok szczegółowej pogody umieszczam poniżej.
Pogoda_widok_szczegulowy

Jak  widać mnogość informacji pozwoli w pełni wykorzystać naszą podpowiedź zarówno  w Ogrodzie, jak i  dla swoich prywatnych planów związanych  z wyjazdami, czy grillem, lub zaplanować właściwie swój ubiór w stosunku do  aury.

Pozdrawiamy
Zarząd R.O.D. „Kaszubskie”

 

2 komentarze do “2015.09.16 POGODA w R.O.D. „Kaszubskie” :)”

 1. W Imieniu Zarządu R.O.D. „Kaszubskie” chciałem podziękować i dokładać wszelkich starań, aby właśnie tak się stało. Cieszymy się również że nasze działania są zauważane. Pozytywne opinie dodatkowo mobilizują nas do działania, co nie znaczy, że nie nie będziemy przyjmowali krytyki. Wręcz przeciwnie, ponieważ krytyka buduje i rozwija również się jej przysłuchujemy.
  Pozdrawiamy
  Zarząd R.O.D. „Kaszubskie”

 2. Dziendobry. 19.09.2015
  Witam Pana Prezesa i Zarząd.
  W imieniu własnym i mojego męża Andrzeja, dziękuję za wspaniałe przygotowanie dożynek naszego Ogrodu.
  Dziękuję rownież za dotychczasowe działania Zarządu, ktore idą w dobrym kierunku i mamy nadzieję, że Ogród Rodzinny „KASZUBSKIE” w przyszłości będzie jednym z piękniejszych ogrodow ogólnokrajowych.

Możliwość komentowania jest wyłączona.