KONKURS Z OKAZJI DNIA DZIECKA – ZAPRASZAMY DZIECI Z RODZIN DZIAŁKOWCÓW

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6-14 lat, z Waszych rodzin, do udziału w konkursie ekologiczno-przyrodniczym pt. Sprzymierzeńcy natury czyli owady na działce.  

Warunkiem udziału w konkursie jest praca plastyczna (format A4, technika dowolna) na temat owadów występujących na terenach ROD Kaszubskie. Artysta może przedstawić piękno owadów, bogactwo barw, ale też wyjątkowość tych mniej pięknych insektów i pożyteczny wpływ na nasze ogrody.

Tym samym zachęcamy do wspólnej obserwacji roślinności na Waszych działkach oraz prowadzenia rozmów z córką, synem, wnuczką, wnuczkiem, bratanicą, bratankiem, siostrzenicą, siostrzeńcem (itd.) o ogromnym znaczeniu owadów w życiu człowieka. Insekty nie tylko cieszą oko, ale też są bardzo pożyteczne.

Pracę konkursową należy dostarczać osobiście do biura do 31 maja 2022 do 17.30 wraz z formularzem zgłoszeniowym, który zawiera oświadczenie działkowca oraz rodzica/opiekuna prawnego dziecka.

Szukamy też 3 osób do Komisji konkursowej, które ocenią prace w dwóch kategoriach  wiekowych 6-10 lat i 11-14 lat, pod kątem: pomysłowość, technika oraz zgodność pracy z tematem konkursu. Działkowców chętnych do udziału w Komisji konkursowej zachęcamy do zgłoszeń na rodkaszubskiegdynia@pzd.pl od 10 do14 maja br. decyduje kolejność zgłoszeń.

Poniżej znajduje się regulamin konkursu oraz niezbędny załącznik zgłoszeniowy (dostępny również w biurze). W przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Marleną (Sekretarz).

Regulamin

Pozdrawiamy,
Zarząd ROD Kaszubskie